Citroën C1 1,0i Seduction
Citroën C1 1,0i Seduction egenskaber
| Farve | Hvid |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.440 cm |
| Bredde | 1.630 cm |
| Højde | 1.470 cm |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Sidst synet | 18 jan 2024 |
Beskrivelse
aircondition, el-ruder, cd/radio, airbag, esp, isofix, undervognsbehandlet, lev, nysynet. Ring på 93630900. Der tages forbehold for taste fejl og bil data.
-
33.600 kr.
-
Kilometer112.000
-
Benzin23,3 km/l
-
1. reg02/2014
-
Modelår2013
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
Del på Facebook