Citroën C1 1,2 PureTech Feel
Citroën C1 1,2 PureTech Feel egenskaber
| Farve | Sølv |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.200 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.440 cm |
| Bredde | 1.630 cm |
| Højde | 1.470 cm |
| Tophastighed | 170 km/t |
| Sidst synet | 22 jan 2024 |
Beskrivelse
kørecomputer, multifunktionsrat, el-sidespejle, fuldaut. klimafjernb. centrallås, el-ruder, dab+ radio, musikstreaming via bluetooth, håndfrit til mobil, airbag, isofix, fuld service, undervognsbehandlet, lev, nysynet. Ring på 93630900. Der tages forbehold for taste fejl og bil data
-
39.400 kr.
-
Kilometer144.000
-
Benzin23,3 km/l
-
1. reg02/2018
-
Modelår2018
-
Grøn afgift1.520 kr. pr. år
Del på Facebook