Citroën C3 BlueHDi 100 Seduction Upgrade
Citroën C3 BlueHDi 100 Seduction Upgrade egenskaber
| Farve | Grå-Koks |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 100 / 74 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.280 kg |
| Længde | 394 cm |
| Bredde | 173 cm |
| Højde | 152 cm |
| Tophastighed | 189 km/t |
| Max påhæng | 1.150 kg |
| Sidst synet | 27 jan 2025 |
| Moment | 254 nm |
| Lasteevne | 372 kg |
Beskrivelse
kørecomputer, bagagerumsdækken, stofindtræk, højdejust. førersæde, splitbagsæde, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, led kørelys, træk, aircondition, centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, sædevarme, el-ruder, usb-c tilslutning, aux tilslutning, regnsensor, parkeringssensor (bag), isofix, 4 airbags, esp, dæktryksmåler 1CXA Metallak Serviceeftersyn Udført Lev.Nysynet Nummerplader 1400 Kr.
For Fremvisning & Prøvekørsel Kontakt.
Jens Tlf.238204203
-
32.900 kr.
-
Kilometer275.000
-
Diesel33,3 km/l
-
1. reg06/2015
-
Modelår2015
-
Grøn afgift120 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook