Fiat 500C Hybrid Star+
Fiat 500C Hybrid Star+ egenskaber
| Type | Cabriolet |
| Døre | 2 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 70 / 51 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 950 kg |
| Længde | 357 cm |
| Bredde | 163 cm |
| Højde | 149 cm |
| Tophastighed | 163 km/t |
| Sidst synet | 2 jul 2025 |
| Moment | 92 nm |
| Lasteevne | 355 kg |
Beskrivelse
Topmodel ! El- kaleche. 16" Alufælge. Vinterhjul medfølger. Klimaanlæg. Fartpilot. Lædersæder m. hvide stikninger. Appel Carplay. Android Auto. Navigation. Læderrat. App-integration. P. sensor bag. Soltag. Tågelygter. Led kørelys. Fj.b.c-lås. Multifunktionsrat. Tidligere Suvo undervognsbehandlet. M.M.
Bilen leveres nysynet og nyserviseret !
Prisen er incl levering og prof-klargøring men ex nummerplader kr: 1400,-
Kontakt for besigtigelse/prøvekørsel !!
Jens: 23804203
Johnny: 40338444
FINANSIERING TILBYDES MED ELLER UDEN UDBETALING !!
-
114.900 kr.
-
Kilometer41.000
-
Benzin22,4 km/l
-
1. reg07/2021
-
Modelår2020
-
Grøn afgift760 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook