Fiat Panda 1,2 Ciao
Fiat Panda 1,2 Ciao egenskaber
| Farve | Rød |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.540 cm |
| Bredde | 1.580 cm |
| Højde | 1.540 cm |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Sidst synet | 7 jan 2025 |
Beskrivelse
Lev. Nysynet, fjernb. centrallås, el-ruder, cd/radio, airbag, isofix. Ring på 66145525. Der tages forbehold for taste fejl og bil data.
-
14.999 kr.
-
Kilometer165.000
-
Benzin17,9 km/l
-
1. reg02/2005
-
Modelår2005
-
Grøn afgift2.580 kr. pr. år
Del på Facebook