Fiat Panda 69 Dynamic
Fiat Panda 69 Dynamic egenskaber
| Farve | Grå |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 69 / 51 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 835 kg |
| Længde | 354 cm |
| Bredde | 158 cm |
| Højde | 154 cm |
| Tophastighed | 162 km/t |
| Sidst synet | 23 jul 2025 |
| Moment | 102 nm |
| Lasteevne | 470 kg |
Beskrivelse
stofindtræk, splitbagsæde, automatisk lys, db. airbags, aircondition, centrallås Synet Den 23-07-2025 Serviceeftersyn Udført Nummerplader 1400 Kr.
Forfremvisning & Prøvekørsel
Konyakt Jens 23804203
-
21.900 kr.
-
Kilometer235.066
-
Benzin20,4 km/l
-
1. reg06/2011
-
Modelår2011
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook