Ford Fiesta 1,25 60 Ambiente
Ford Fiesta 1,25 60 Ambiente egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.200 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.950 cm |
| Bredde | 1.720 cm |
| Højde | 1.480 cm |
| Tophastighed | 152 km/t |
| Sidst synet | 18 dec 2024 |
Beskrivelse
aircondition, kørecomputer, multifunktionsrat, el-sidespejle, fjernb. centrallås, el-ruder, cd/radio, aux tilslutning, airbag, isofix, undervognsbehandlet, lev, nysynet. Ring på 93630900. Der tages forbehold for taste fejl og bil data.
-
39.400 kr.
-
Kilometer129.000
-
Benzin17,9 km/l
-
1. reg07/2010
-
Modelår2010
-
Grøn afgift2.580 kr. pr. år
Del på Facebook