Ford Focus SCTi 125 Trend stc. ECO
Ford Focus SCTi 125 Trend stc. ECO egenskaber
| Farve | Sølv |
| Type | Stationcar |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 125 / 92 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.371 kg |
| Længde | 456 cm |
| Bredde | 182 cm |
| Højde | 151 cm |
| Tophastighed | 193 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 16 dec 2024 |
| Moment | 200 nm |
| Lasteevne | 529 kg |
Beskrivelse
Opvarmede forsæder, 16" aluminiumsfælge, 2 flipnøgler, Karrosserifarvet tagspoiler, 2 Zone Klimaanlæg , Ford Easy Fuel, Førersæde, højdejusterbart, Sædevarme Tågeforlygter, Radio/CD med 3,5" multifunktionsskærm, 6 højttalere og USB-stik, Bluetooth til håndfri mobiltelefoni og talestyring, El-betjente og opvarmede sidespejle med integrerede blinklys, El-betjente sideruder for og bag med global åbne-/lukkefunktion via fjernbet. nøgle, Læderrat, 4-vejs justerbart, Trip-/brændstofcomputer m. Eco Mode, ISOFIX-barnes
Serviceeftersyn Udført Lev.Nysynet Nummerplader 1400 Kr
For Fremvisning & Prøvekørsel
Kontakt Jens Tlf.23804203
-
49.900 kr.
-
Kilometer177.000
-
Benzin19,6 km/l
-
1. reg12/2014
-
Modelår2014
-
Grøn afgift880 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook