Ford Kuga 1,5 EcoBoost Titanium 150HK 5d 6g
Ford Kuga 1,5 EcoBoost Titanium 150HK 5d 6g egenskaber
| Farve | Blå |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.500 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 4.629 cm |
| Bredde | 1.883 cm |
| Højde | 1.680 cm |
| Tophastighed | 195 km/t |
| Max påhæng | 750 kg |
| Sidst synet | 24 jun 2024 |
Beskrivelse
Rigtig pæn og velholdt familiebil med meget plads. 2000kg på krogen
12V udtag, AUX stik, Bakkamera, Elektrisk bagklap, El-håndbremse, Elruder for/bag, El-spejle med varme, Fartpilot, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Parkeringssensor bag, Servo, Sædevarme for, 17" Alufælge, Anhængertræk svingbart (man.), Lygtevasker, Metallak, Tagræling, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Læderrat, Splitbagsæde, Stofindtræk, 6 Airbags, ABS, Fører-airbag, Isofix, Passager-airbag, Selestrammer, Startspærre, 6 gear, Elektrisk parkeringsbremse, Helårshjul, Ikke ryger, Service overholdt
-
174.800 kr.
-
Kilometer131.000
-
Benzin12,8 km/l
-
1. reg02/2020
-
Modelår2019
-
Grøn afgift4.160 kr. pr. år
Autoteknik Særslev ApS
Vestergade 81
5471 Søndersø
CVR : 29602115
64841180
40271180
autoteknik@serslev.dk
Vestergade 81
5471 Søndersø
CVR : 29602115
64841180
40271180
autoteknik@serslev.dk
Del på Facebook