Ford Kuga PHEV ST-Line X CVT
Ford Kuga PHEV ST-Line X CVT egenskaber
| Døre | 5 |
| Gear | 1 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 225 / 165 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 2.500 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.751 kg |
| Længde | 461 cm |
| Bredde | 188 cm |
| Højde | 166 cm |
| Tophastighed | 200 km/t |
| Max påhæng | 1.200 kg |
| Sidst synet | 8 aug 2024 |
| Lasteevne | 569 kg |
| Batteristørrelse | 11,4 kWh |
Beskrivelse
Fin 1 ejers Kuga, kørecomputer, multifunktionsrat, sportssæder, delkunstlæderindtræk, 18" alufælge, el-sidespejle m/varme, læderrat, dellæderindtræk, aftageligt træk, fuldaut. klima, fartpilot, fjernb. centrallås, navigation, 7 airbags, bagagerumsdækken, 2 zone klima, nøglefri adgang, bakkamera, isofix, splitbagsæde, centrallås, mørktonede ruder i bag. VI TAGER GERNE DIN BRUGTE BIL I BYTTE,Ring til Per 21458422
-
154.800 kr.
-
Kilometer147.000
-
Benzin37,5 km/l
-
1. reg08/2020
-
Modelår2020
-
Grøn afgift570 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook