Hyundai i10 1,0 Access
Hyundai i10 1,0 Access egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.670 cm |
| Bredde | 1.660 cm |
| Højde | 1.500 cm |
| Tophastighed | 155 km/t |
| Sidst synet | 14 nov 2025 |
Beskrivelse
motor defekt, multifunktionsrat, alufælge, el-sidespejle, 4x el-ruder, fjernb. centrallås, airbag, isofix, undervognsbehandlet. Ring på 66145525. Der tages forbehold for taste fejl og bil data.
-
16.800 kr.
-
Kilometer148.000
-
Benzin21,3 km/l
-
1. reg12/2014
-
Modelår2014
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
Del på Facebook