Kia Picanto 1,1 Fresh
Kia Picanto 1,1 Fresh egenskaber
| Farve | Gul |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.100 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.550 cm |
| Bredde | 1.600 cm |
| Højde | 1.480 cm |
| Tophastighed | 154 km/t |
| Sidst synet | 7 okt 2025 |
Beskrivelse
Næste syn inden 04-11-2027. cd/radio, airbag, isofix. Ring på 93630900. Der tages forbehold for taste fejl og bil data.
-
14.999 kr.
-
Kilometer163.000
-
Benzin20,8 km/l
-
1. reg11/2009
-
Modelår2009
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
Del på Facebook