Mazda 2 1,3 Takara Edition
Mazda 2 1,3 Takara Edition egenskaber
| Farve | Hvid |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.300 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.920 cm |
| Bredde | 1.690 cm |
| Højde | 1.470 cm |
| Tophastighed | 172 km/t |
| Sidst synet | 6 nov 2025 |
Beskrivelse
multifunktionsrat, el-sidespejle, aircondition, fjernb. centrallås, el-ruder, musikstreaming via bluetooth, håndfrit til mobil, airbag, isofix, lev, nysynet. Ring på 93630900. Der tages forbehold for taste fejl og bil data.
-
44.999 kr.
-
Kilometer103.000
-
Benzin20 km/l
-
1. reg12/2013
-
Modelår2013
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
Del på Facebook