Opel Grandland X T 130 Innovation aut.
Opel Grandland X T 130 Innovation aut. egenskaber
| Døre | 5 |
| Gear | 8 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 130 / 96 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.200 |
| Airbags | 8 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.273 kg |
| Længde | 448 cm |
| Bredde | 186 cm |
| Højde | 161 cm |
| Tophastighed | 188 km/t |
| Max påhæng | 1.300 kg |
| Sidst synet | 12 jun 2025 |
| Moment | 230 nm |
| Lasteevne | 657 kg |
Beskrivelse
Rigtig fin 1 ejers bil meda alle service passet, kørecomputer, delkunstlæderindtræk, sportssæder, multifunktionsrat, højdejust. forsæder, splitbagsæde, 18" alufælge, læderrat, dellæderindtræk, el-klapbare sidespejle, tågelygter, led kørelys, fartpilot, fjernb. centrallås, navigation, bagagerumsdækken, sædevarme, el-ruder.OMM. Vi tager gerne din brugte bil i bytte. TLF Per 21458422
-
124.800 kr.
-
Kilometer140.000
-
Benzin20,8 km/l
-
1. reg06/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift800 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook