Peugeot 107 1,0 Sportium
Peugeot 107 1,0 Sportium egenskaber
| Farve | Gul |
| Type | Hatchback |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 3.430 cm |
| Bredde | 1.630 cm |
| Højde | 1.470 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Sidst synet | 1 okt 2025 |
Beskrivelse
Nysynet og ny kobling monteret, aircondition, fjernb. centrallås, el-ruder, cd/radio, airbag, isofix. Ring på 66145525. Der tages forbehold for taste fejl og bil data.
-
25.400 kr.
-
Kilometer149.683
-
Benzin23,3 km/l
-
1. reg08/2012
-
Modelår2012
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
Del på Facebook