Peugeot 107 Comfort
Peugeot 107 Comfort egenskaber
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 68 / 50 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 905 kg |
| Længde | 343 cm |
| Bredde | 163 cm |
| Højde | 147 cm |
| Tophastighed | 157 km/t |
| Sidst synet | 2 mar 2026 |
| Moment | 96 nm |
| Lasteevne | 270 kg |
Beskrivelse
RIGTIG FIN LILLE ØKOBIL,NY FORBRO NYSYNET KØRER FANTASTISK,, læderindtræk, splitbagsæde, centrallås, airbag, fjernb. centrallås, el-ruder. Har du en brugt bil tager vi gerne den i bytte OGSÅ EN DER ER DYERE, Ring 21458422
-
29.800 kr.
-
Kilometer236.000
-
Benzin21,7 km/l
-
1. reg02/2009
-
Modelår2009
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook