Peugeot Partner BlueHDi 100 L1 ESG Flex Van
Peugeot Partner BlueHDi 100 L1 ESG Flex Van egenskaber
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 100 / 74 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Airbags | 4 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.565 kg |
| Længde | 438 cm |
| Bredde | 181 cm |
| Højde | 186 cm |
| Tophastighed | 168 km/t |
| Max påhæng | 1.250 kg |
| Sidst synet | 31 okt 2024 |
| Moment | 215 nm |
| Lasteevne | 640 kg |
Beskrivelse
BEMÆRK KM KUN 42000., træk, centrallås Aircindition, stofindtræk, airbag.
bare fin lille varevogn. TAGER GERNE ANDEN BIL I BYTTE, rING 21458422
-
59.800 kr.
-
Kilometer42.000
-
Diesel23,8 km/l
-
1. reg12/2016
-
Modelår2016
-
Grøn afgift1.460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook