Renault Grand Scénic III dCi 130 Dynamique 7prs
Renault Grand Scénic III dCi 130 Dynamique 7prs egenskaber
| Farve | Brun |
| Type | MPV |
| Døre | 5 |
| Gear | 6 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 130 / 96 |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.900 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Diesel |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 1.503 kg |
| Længde | 456 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 165 cm |
| Tophastighed | 195 km/t |
| Max påhæng | 1.300 kg |
| Sidst synet | 19 nov 2024 |
| Moment | 300 nm |
| Lasteevne | 667 kg |
Beskrivelse
kørecomputer, bagagerumsdækken, multifunktionsrat, stofindtræk, højdejust. forsæder, splitbagsæde, 7 personers, helårshjul, el-klapbare sidespejle m/varme, tågelygter, træk, aircondition, køl i handskerum, fjernb. centrallås, fartpilot, udv. temp. måler, 4x el-ruder, regnsensor, automatisk lys, 6 airbags Serviceeftersyn Udført & Lev.Nysynet Nummerplader 1400 Kr
For Fremvisning & Prøvekørsel Kontakt
Jens Tlf.23804203
-
24.900 kr.
-
Kilometer325.000
-
Diesel17,9 km/l
-
1. reg08/2010
-
Modelår2010
-
Grøn afgift3.020 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook