Renault Mégane 1,6 16V Comfort Authentique 115HK Cabr.
Renault Mégane 1,6 16V Comfort Authentique 115HK Cabr. egenskaber
| Farve | Sort |
| Type | Cabriolet |
| Døre | 2 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | / |
| Cylindre | 4 |
| Ccm | 1.600 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Længde | 4.355 cm |
| Bredde | 1.777 cm |
| Højde | 1.404 cm |
| Tophastighed | 195 km/t |
| Max påhæng | 650 kg |
| Sidst synet | 4 aug 2025 |
Beskrivelse
Kører 1000%. Regulær sommerbil. Afhentning til cvr.nr.
12V udtag, Aircondition, Centrallås, Elruder for, Fjernbetjent centrallås, Stofindtræk, Afhentning
-
24.900 kr.
-
Kilometer359.000
-
Benzin14,3 km/l
-
1. reg09/2007
-
Modelår2007
-
Grøn afgift4.320 kr. pr. år
Autoteknik Særslev ApS
Vestergade 81
5471 Søndersø
CVR : 29602115
64841180
40271180
autoteknik@serslev.dk
Vestergade 81
5471 Søndersø
CVR : 29602115
64841180
40271180
autoteknik@serslev.dk
Del på Facebook