Toyota Aygo VVT-i x-sky
Toyota Aygo VVT-i x-sky egenskaber
| Farve | Hvid |
| Døre | 5 |
| Gear | 5 |
| Geartype | Manuel |
| HK / kW | 72 / 53 |
| Cylindre | 3 |
| Ccm | 1.000 |
| Airbags | 6 |
| Drivmiddel | Benzin |
| Trækhjul | For |
| Vægt | 830 kg |
| Længde | 347 cm |
| Bredde | 162 cm |
| Højde | 146 cm |
| Tophastighed | 160 km/t |
| Sidst synet | 31 jul 2025 |
| Moment | 93 nm |
| Lasteevne | 410 kg |
Beskrivelse
Model X-Style SKY. Bemærk særligt:
- Stort elektrisk foldetag
- Bakkamera
- Klimaanlæg
- Sædevarme foran
- Alufælge m. helårsdæk.
- Apple Carplay
- Multifunktionsrat.
- Led kørelys.
- El-ruder
- El-spejle.C-lås.
- Læderrat.
- Fabrikstonede ruder i bag.
- Prisen er incl. levering og prof-klargøring men ex nmmerplader kr: 1400,-
- Kontakt for besigtigelse & prøvekørsel !!
- Jens: 23804203
- Johnny: 40338444
- FINANSIERING TILBYDES MED ELLER UDEN UDBETALING !!
-
-
99.900 kr.
-
Kilometer43.000
-
Benzin28,9 km/l
-
1. reg07/2019
-
Modelår2019
-
Grøn afgift640 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook