Volvo EX30 Single Motor Core 272HK 5d Aut.
Volvo EX30 Single Motor Core 272HK 5d Aut. egenskaber
| Farve | Grå |
| Type | SUV |
| Døre | 5 |
| Gear | 1 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | / |
| Drivmiddel | El |
| Længde | 4.233 cm |
| Bredde | 1.836 cm |
| Højde | 1.549 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 750 kg |
Beskrivelse
Meget velholdt.
Automatgear, Automatisk parkeringssystem, AUX stik, Bakkamera, Bluetooth, Centrallås, El-foldbare spejle m. varme, El-håndbremse, Elruder for/bag, Fartpilot adaptiv, Fjernbetjent centrallås, Klimaanlæg 2-zoner, Navigation, Nøglefri døre, Parkerings assistent, Parkeringssensor bag, Regnsensor, Sædevarme for, 18" Alufælge, Adaptive forlygter, Fuld LED forlygter, Metallak, Vinterhjul medfølger, Bagagerumsdækken, Højdejusterbart førersæde, Justerbart rat, Læderrat, Splitbagsæde, Stofindtræk, 8 Airbags, ABS, Dæktrykssensor, Fører-airbag, Gardin-airbag, Isofix, Passager-airbag, Selealarm, Selestrammer, Elektrisk parkeringsbremse, Ikke ryger, Service overholdt
-
242.500 kr.
-
Kilometer32.000
-
1. reg04/2024
-
Modelår2024
-
Grøn afgift920 kr. pr. år
Autoteknik Særslev ApS
Vestergade 81
5471 Søndersø
CVR : 29602115
64841180
40271180
autoteknik@serslev.dk
Vestergade 81
5471 Søndersø
CVR : 29602115
64841180
40271180
autoteknik@serslev.dk
Del på Facebook