VW ID.4 Pro
VW ID.4 Pro egenskaber
| Farve | Sort |
| Døre | 5 |
| Geartype | Automat |
| HK / kW | 286 / 210 |
| Airbags | 7 |
| Drivmiddel | El |
| Trækhjul | Bag |
| Vægt | 2.149 kg |
| Længde | 459 cm |
| Bredde | 185 cm |
| Højde | 163 cm |
| Tophastighed | 180 km/t |
| Max påhæng | 1.000 kg |
| Sidst synet | 28 apr 2026 |
| Moment | 545 nm |
| Lasteevne | 541 kg |
| Batteristørrelse | 77,0 kWh |
Beskrivelse
kørecomputer, dobbelt bagagerumsbund, multifunktionsrat, højdejust. forsæder, splitbagsæde, mørk loftbeklædning, 19" alufælge, el-sidespejle m/varme, kurvelys, centrallås, nøglefri tænding, udv. temp. måler, 4x el-ruder, læderrat, digitalt cockpit, tagræling, fartpilot, navigation, stofindtræk, bagagerumsdækken, fuld led forlygter, adaptiv fartpilot, el-ruder, parkeringssensor (for), parkeringssensor (bag). OMA. VI TAGER GERNE DIN BRUGTE BIL I BYTTE. RING 21458422
-
324.900 kr.
-
Kilometer12.000
-
1. reg06/2025
-
Modelår2025
-
Grøn afgift460 kr. pr. 6 måneder
Del på Facebook